Os 3107 | |
Řazení vlaku: 810 + Btax780 + 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Ostrava hlavní nádraží | 21.08 | 0.00 | frýdlantské II/2 | ||
Valašské Meziříčí | 0.00 | 19.23 | 2 | ||
Hostašovice | 19.32 | 19.33 | 4 | ||
Mořkov hlavní trať | 19.37 | 19.37 | |||
Veřovice | 19.44 | 19.45 | 3 | ||
Frenštát pod Radhoštěm město | 19.52 | 19.52 | |||
Frenštát pod Radhoštěm | 19.55 | 19.56 | 3 | ||
Kunčice pod Ondřejníkem | 20.04 | 20.05 | 2 | ||
Čeladná | 20.09 | 20.10 | |||
Frýdlant nad Ostravicí | 20.16 | 20.17 | 3 | ||
Pržno | 20.21 | 20.21 | |||
Baška | 20.25 | 20.26 | 3 | ||
Frýdek-Místek | 20.30 | 20.32 | 2 | ||
Lískovec u Frýdku | 20.36 | 20.37 | 4 | ||
Paskov | 20.43 | 20.45 | 1/1 | ||
Vratimov | 20.49 | 20.50 | 4 | ||
Ostrava-Kunčice | 20.53 | 20.56 | 2 | ||
Ostrava-Kunčičky | 20.59 | 20.59 | |||
Ostrava střed | 21.02 | 21.03 | 2/3 | ||
Ostrava-Stodolní | 21.05 | 21.05 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci