Os 2963 | |
Řazení vlaku: 460 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Mosty u Jablunkova (Mosty koło Jabłonkowa) | 8.18 | 0.00 | 1 | ||
Český Těšín (Czeski Cieszyn) | 0.00 | 7.33 | 3 | ||
Ropice zastávka (Ropica przystanek) | 7.36 | 7.36 | |||
Třinec-Konská (Trzyniec - KOŃSKA) | 7.39 | 7.39 | |||
Třinec (Trzyniec) | 7.43 | 7.44 | 3 | ||
Vendryně (Wędrynia) | 7.48 | 7.48 | |||
Bystřice (Bystrzyca) | 7.52 | 7.53 | 3 | ||
Hrádek (Gródek) | 7.57 | 7.57 | |||
Návsí (Nawsie) | 8.02 | 8.04 | 3 | ||
Bocanovice (Boconowice) | 8.09 | 8.10 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci