Os 2932 | |
Řazení vlaku: 460 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Bohumín | 14.12 | 0.00 | 3 | ||
Návsí (Nawsie) | 0.00 | 12.56 | 1 | ||
Hrádek (Gródek) | 13.00 | 13.00 | |||
Bystřice (Bystrzyca) | 13.05 | 13.06 | 2 | ||
Vendryně (Wędrynia) | 13.09 | 13.09 | |||
Třinec (Trzyniec) | 13.13 | 13.14 | 2 | ||
Třinec-Konská (Trzyniec - KOŃSKA) | 13.18 | 13.18 | |||
Ropice zastávka (Ropica przystanek) | 13.21 | 13.21 | |||
Český Těšín (Czeski Cieszyn) | 13.25 | 13.39 | 3 | ||
Chotěbuz (Kocobędz) | 13.43 | 13.43 | |||
Louky nad Olší | 13.45 | 13.46 | 3 | ||
Karviná-Darkov | 13.53 | 13.53 | |||
Karviná hlavní nádraží | 13.56 | 13.57 | 2 | ||
Dětmarovice | 14.03 | 14.04 | 2 | ||
Dolní Lutyně | 14.07 | 14.07 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci