Os 2910 | |
Řazení vlaku: EP09 + 2xBdt280 + Bt283 + 3xBt278 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Bohumín | 17.15 | 0.00 | 3 | ||
Čadca | 0.00 | 15.36 | 2. | ||
Svrčinovec zastávka | 15.40 | 15.41 | |||
Mosty u Jablunkova zastávka (Mosty koło Jabłonkowa | 15.46 | 15.46 | |||
Mosty u Jablunkova (Mosty koło Jabłonkowa) | 15.50 | 15.55 | 2 | ||
Bocanovice (Boconowice) | 16.02 | 16.02 | |||
Návsí (Nawsie) | 16.07 | 16.08 | 2 | ||
Hrádek (Gródek) | 16.12 | 16.12 | |||
Bystřice (Bystrzyca) | 16.17 | 16.18 | 2 | ||
Vendryně (Wędrynia) | 16.21 | 16.21 | |||
Třinec (Trzyniec) | 16.25 | 16.26 | 2 | ||
Třinec-Konská (Trzyniec - KOŃSKA) | 16.30 | 16.30 | |||
Ropice zastávka (Ropica przystanek) | 16.33 | 16.33 | |||
Český Těšín (Czeski Cieszyn) | 16.37 | 16.42 | 2 | ||
Chotěbuz (Kocobędz) | 16.46 | 16.46 | |||
Louky nad Olší | 16.48 | 16.49 | 3 | ||
Karviná-Darkov | 16.56 | 16.56 | |||
Karviná hlavní nádraží | 16.59 | 17.00 | 2 | ||
Dětmarovice | 17.06 | 17.07 | 2 | ||
Dolní Lutyně | 17.10 | 17.10 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci