Os 28418 | |
Řazení vlaku: 113 + BDs450 + Bdt279 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Bechyně | 23.25 | 0.00 | 2 | ||
Tábor | 0.00 | 22.37 | bechyňské | ||
Horky u Tábora | 22.45 | 22.45 | |||
Slapy | 22.49 | 22.50 | 2 | ||
Libějice | 22.52 | 22.52 | |||
Malšice | 22.56 | 22.58 | 2 | ||
Čenkov u Malšic | 23.01 | 23.01 | |||
Třebelice | 23.04 | 23.04 | |||
Všechlapy | 23.05 | 23.05 | |||
Bechyňská Smoleč | 23.09 | 23.09 | |||
Sudoměřice u Bechyně | 23.13 | 23.14 | 2 | ||
Bežerovice | 23.19 | 23.19 | |||
Bechyně zastávka | 23.22 | 23.22 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci