Os 28327 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Slavonice | 22.26 | 0.00 | |||
Kostelec u Jihlavy | 0.00 | 21.01 | 2 | ||
Salavice | 21.06 | 21.06 | |||
Jezdovice | 21.08 | 21.08 | |||
Třešť | 21.12 | 21.13 | |||
Třešť město | 21.15 | 21.15 | |||
Hodice | 21.19 | 21.19 | |||
Sedlejov | 21.26 | 21.27 | 1 | ||
Mysliboř | 21.31 | 21.31 | |||
Telč | 21.36 | 21.37 | 2 | ||
Radkov | 21.44 | 21.44 | |||
Slaviboř | 21.47 | 21.47 | |||
Velký Pěčín | 21.50 | 21.50 | |||
Malý Pěčín | 21.52 | 21.52 | |||
Dačice | 21.57 | 21.58 | |||
Dačice město | 21.59 | 21.59 | |||
Urbaneč | 22.06 | 22.06 | |||
Peč | 22.10 | 22.10 | |||
Dolní Bolíkov | 22.14 | 22.14 | |||
Mutišov | 22.17 | 22.17 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci