Os 28323 | |
Řazení vlaku: 810 + BDtax782 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Slavonice | 18.55 | 0.00 | |||
Kostelec u Jihlavy | 0.00 | 17.13 | 2 | ||
Salavice | 17.18 | 17.18 | |||
Jezdovice | 17.20 | 17.20 | |||
Třešť | 17.25 | 17.25 | |||
Třešť město | 17.28 | 17.28 | |||
Hodice | 17.31 | 17.31 | |||
Sedlejov | 17.40 | 17.40 | 1 | ||
Mysliboř | 17.44 | 17.44 | |||
Telč | 17.50 | 18.06 | 2 | ||
Radkov | 18.13 | 18.13 | |||
Slaviboř | 18.16 | 18.16 | |||
Velký Pěčín | 18.19 | 18.19 | |||
Malý Pěčín | 18.21 | 18.21 | |||
Dačice | 18.26 | 18.26 | |||
Dačice město | 18.28 | 18.28 | |||
Urbaneč | 18.35 | 18.35 | |||
Peč | 18.39 | 18.39 | |||
Dolní Bolíkov | 18.43 | 18.43 | |||
Mutišov | 18.46 | 18.46 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci