Os 28318 | |
Řazení vlaku: 810 + BDtax782 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Kostelec u Jihlavy | 18.52 | 0.00 | 2 | ||
Slavonice | 0.00 | 17.12 | |||
Mutišov | 17.19 | 17.19 | |||
Dolní Bolíkov | 17.23 | 17.23 | |||
Peč | 17.27 | 17.27 | |||
Urbaneč | 17.32 | 17.32 | |||
Dačice město | 17.39 | 17.39 | |||
Dačice | 17.41 | 17.42 | |||
Malý Pěčín | 17.46 | 17.46 | |||
Velký Pěčín | 17.48 | 17.48 | |||
Slaviboř | 17.51 | 17.51 | |||
Radkov | 17.55 | 17.55 | |||
Telč | 18.03 | 18.14 | 3 | ||
Mysliboř | 18.20 | 18.20 | |||
Sedlejov | 18.25 | 18.26 | 1 | ||
Hodice | 18.34 | 18.34 | |||
Třešť město | 18.37 | 18.37 | |||
Třešť | 18.40 | 18.40 | |||
Jezdovice | 18.45 | 18.45 | |||
Salavice | 18.47 | 18.47 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci