Os 28316 | |
Řazení vlaku: 810 + BDtax782 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Kostelec u Jihlavy | 17.38 | 0.00 | 2 | ||
Slavonice | 0.00 | 16.07 | |||
Mutišov | 16.14 | 16.14 | |||
Dolní Bolíkov | 16.18 | 16.18 | |||
Peč | 16.22 | 16.22 | |||
Urbaneč | 16.27 | 16.27 | |||
Dačice město | 16.34 | 16.34 | |||
Dačice | 16.36 | 16.36 | |||
Malý Pěčín | 16.40 | 16.40 | |||
Velký Pěčín | 16.43 | 16.43 | |||
Slaviboř | 16.46 | 16.46 | |||
Radkov | 16.50 | 16.50 | |||
Telč | 16.58 | 16.59 | 3 | ||
Mysliboř | 17.05 | 17.05 | |||
Sedlejov | 17.10 | 17.11 | 1 | ||
Hodice | 17.19 | 17.19 | |||
Třešť město | 17.22 | 17.23 | |||
Třešť | 17.25 | 17.26 | |||
Jezdovice | 17.31 | 17.31 | |||
Salavice | 17.33 | 17.33 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci