Os 28312 | |
Řazení vlaku: 810 + BDtax782 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Kostelec u Jihlavy | 15.39 | 0.00 | 2 | ||
Slavonice | 0.00 | 14.09 | |||
Mutišov | 14.17 | 14.17 | |||
Dolní Bolíkov | 14.20 | 14.20 | |||
Peč | 14.24 | 14.24 | |||
Urbaneč | 14.29 | 14.29 | |||
Dačice město | 14.36 | 14.37 | |||
Dačice | 14.38 | 14.39 | |||
Malý Pěčín | 14.43 | 14.43 | |||
Velký Pěčín | 14.46 | 14.46 | |||
Slaviboř | 14.49 | 14.49 | |||
Radkov | 14.53 | 14.53 | |||
Telč | 15.01 | 15.02 | 2 | ||
Mysliboř | 15.07 | 15.07 | |||
Sedlejov | 15.13 | 15.13 | 1 | ||
Hodice | 15.21 | 15.21 | |||
Třešť město | 15.24 | 15.24 | |||
Třešť | 15.27 | 15.27 | |||
Jezdovice | 15.32 | 15.32 | |||
Salavice | 15.34 | 15.34 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci