Os 2760 | |
Řazení vlaku: 810 + Btax780 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Hodonín | 20.57 | 0.00 | 1vpravo/1 | ||
Javorník nad Veličkou zastávka | 0.00 | 19.20 | |||
Velká nad Veličkou | 19.23 | 19.37 | 2 | ||
Louka u Ostrohu | 19.42 | 19.42 | |||
Lipov | 19.45 | 19.45 | 3 | ||
Veselí nad Moravou | 19.55 | 20.16 | 3 | ||
Veselí nad Moravou-Zarazice | 20.19 | 20.19 | |||
Vnorovy | 20.21 | 20.22 | |||
Strážnice | 20.27 | 20.29 | 2 | ||
Petrov u Strážnice | 20.34 | 20.34 | |||
Sudoměřice nad Moravou | 20.38 | 20.39 | 3 | ||
Rohatec kolonie | 20.44 | 20.44 | |||
Rohatec | 20.47 | 20.48 | 1/2 | ||
Rohatec zastávka | 20.51 | 20.51 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci