Os 26833 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Most | 7.53 | 0.00 | 4 | ||
Hrob | 0.00 | 7.17 | 3 | ||
Horní Háj | 7.21 | 7.21 | |||
Osek město | 7.24 | 7.27 | 3 | ||
Lom u Mostu zastávka | 7.32 | 7.32 | |||
Louka u Litvínova | 7.34 | 7.36 | 3 | ||
Litvínov město | 7.38 | 7.38 | |||
Most-Minerva | 7.44 | 7.44 | |||
Most-Kopisty | 7.47 | 7.47 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci