Os 26805 | |
Řazení vlaku: 810 + Bdtax785 + 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Most | 14.36 | 0.00 | 4 | ||
Moldava v Krušných horách | 0.00 | 13.23 | 2 | ||
Mikulov-Nové Město | 13.27 | 13.27 | |||
Mikulov v Krušných horách | 13.33 | 13.33 | |||
Dubí | 13.42 | 13.45 | 3 | ||
Střelná v Krušných horách | 13.52 | 13.52 | |||
Hrob | 13.55 | 13.58 | 3 | ||
Horní Háj | 14.03 | 14.03 | |||
Osek město | 14.07 | 14.10 | 3 | ||
Lom u Mostu zastávka | 14.15 | 14.15 | |||
Louka u Litvínova | 14.17 | 14.19 | 4 | ||
Litvínov město | 14.21 | 14.21 | |||
Most-Minerva | 14.27 | 14.27 | |||
Most-Kopisty | 14.30 | 14.30 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci