Os 26802 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Moldava v Krušných horách | 10.29 | 0.00 | 2 | ||
Most | 0.00 | 9.17 | 4 | ||
Most-Kopisty | 9.23 | 9.23 | |||
Most-Minerva | 9.27 | 9.27 | |||
Litvínov město | 9.32 | 9.32 | |||
Louka u Litvínova | 9.34 | 9.36 | 3 | ||
Lom u Mostu zastávka | 9.38 | 9.38 | |||
Osek město | 9.43 | 9.46 | 3 | ||
Horní Háj | 9.49 | 9.49 | |||
Hrob | 9.54 | 9.57 | 3 | ||
Střelná v Krušných horách | 10.00 | 10.00 | |||
Dubí | 10.07 | 10.10 | 2 | ||
Mikulov v Krušných horách | 10.18 | 10.18 | |||
Mikulov-Nové Město | 10.25 | 10.25 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci