Os 2654/5 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Benešov nad Ploučnicí | 15.28 | 0.00 | 4 | ||
Jedlová | 16.11 | 0.00 | 4 | ||
Děčín hlavní nádraží | 0.00 | 15.03 | 4 | ||
Děčín východ | 15.07 | 15.16 | 3 hor. | ||
Březiny u Děčína | 15.19 | 15.19 | |||
Malá Veleň | 15.24 | 15.24 | |||
Benešov nad Ploučnicí | 0.00 | 15.33 | 4 | ||
Dolní Habartice | 15.36 | 15.37 | |||
Markvartice | 15.40 | 15.41 | 2 | ||
Veselé pod Rabštejnem | 15.45 | 15.45 | |||
Česká Kamenice | 15.50 | 15.51 | 2 | ||
Horní Kamenice | 15.53 | 15.53 | |||
Mlýny | 15.59 | 16.00 | 3 | ||
Kytlice | 16.03 | 16.04 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci