Os 2616/7 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Benešov nad Ploučnicí | 18.32 | 0.00 | 4 | ||
Rumburk | 19.49 | 0.00 | 1 | ||
Děčín hlavní nádraží | 0.00 | 18.16 | 4 | ||
Děčín východ | 18.20 | 18.21 | 3 hor. | ||
Březiny u Děčína | 18.24 | 18.24 | |||
Malá Veleň | 18.28 | 18.28 | |||
Benešov nad Ploučnicí | 0.00 | 18.33 | 4 | ||
Dolní Habartice | 18.36 | 18.37 | |||
Markvartice | 18.40 | 18.41 | 2 | ||
Veselé pod Rabštejnem | 18.45 | 18.45 | |||
Česká Kamenice | 18.50 | 18.52 | 1 | ||
Horní Kamenice | 18.54 | 18.54 | |||
Mlýny | 19.00 | 19.05 | 3 | ||
Kytlice | 19.08 | 19.09 | |||
Jedlová | 19.16 | 19.17 | 4 | ||
Chřibská | 19.24 | 19.24 | 2 | ||
Rybniště | 19.29 | 19.36 | 3 | ||
Krásná Lípa město | 19.39 | 19.39 | |||
Krásná Lípa | 19.42 | 19.43 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci