Os 2509 | |
Řazení vlaku: 810 + BDtax783 + Btax780 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha Masarykovo nádraží | 11.22 | 0.00 | III./5 | ||
Rakovník | 0.00 | 9.26 | 4 | ||
Rakovník zastávka | 9.30 | 9.30 | |||
Lužná u Rakovníka | 9.39 | 9.40 | 2 | ||
Řevničov | 9.50 | 9.50 | 2 | ||
Nové Strašecí | 9.56 | 9.56 | 3 | ||
Rynholec | 10.03 | 10.03 | |||
Stochov | 10.06 | 10.06 | 3 | ||
Kačice | 10.10 | 10.10 | |||
Kamenné Žehrovice | 10.15 | 10.15 | 3 | ||
Kladno-Rozdělov | 10.19 | 10.19 | |||
Kladno | 10.24 | 10.28 | 3 | ||
Unhošť | 10.33 | 10.34 | 2 | ||
Pavlov | 10.37 | 10.38 | |||
Jeneč | 10.42 | 10.43 | 2 | ||
Hostivice | 10.47 | 10.51 | 5 | ||
Praha-Ruzyně | 10.55 | 10.55 | 3 | ||
Praha-Veleslavín | 11.01 | 11.01 | 1 | ||
Praha-Dejvice | 11.06 | 11.06 | 4 | ||
Praha-Bubny | 11.13 | 11.13 | 6 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci