Os 24769 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Moravská Třebová | 21.51 | 0.00 | 2 | ||
Česká Třebová | 0.00 | 21.10 | 4 | ||
Třebovice v Čechách | 21.16 | 21.19 | 1/2 | ||
Anenská Studánka | 21.29 | 21.29 | |||
Trpík | 21.32 | 21.32 | |||
Mladějov na Moravě | 21.36 | 21.37 | 3 | ||
Kunčina | 21.44 | 21.44 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci