Os 24719 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Prostějov hlavní nádraží | 19.52 | 0.00 | 3 | ||
Chornice | 0.00 | 18.44 | 3 | ||
Nectava | 18.50 | 18.50 | |||
Šubířov | 18.56 | 18.56 | |||
Dzbel | 19.02 | 19.02 | 3 | ||
Jesenec | 19.04 | 19.04 | |||
Konice | 19.07 | 19.08 | |||
Křemenec | 19.11 | 19.11 | |||
Čunín | 19.14 | 19.14 | |||
Stražisko | 19.19 | 19.19 | |||
Ptení | 19.23 | 19.26 | 3 | ||
Zdětín u Prostějova | 19.31 | 19.31 | |||
Lutotín | 19.36 | 19.36 | |||
Kostelec na Hané | 19.41 | 19.42 | 2 | ||
Prostějov místní nádraží | 19.48 | 19.48 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci