Os 24708 | |
Řazení vlaku: 810 + Btax780 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Chornice | 14.35 | 0.00 | 4 | ||
Prostějov hlavní nádraží | 0.00 | 13.26 | 3 | ||
Prostějov místní nádraží | 13.29 | 13.30 | 2 | ||
Kostelec na Hané | 13.36 | 13.37 | 2 | ||
Lutotín | 13.41 | 13.41 | |||
Zdětín u Prostějova | 13.46 | 13.46 | |||
Ptení | 13.50 | 13.52 | 2 | ||
Stražisko | 13.56 | 13.56 | |||
Čunín | 14.01 | 14.01 | |||
Křemenec | 14.05 | 14.05 | |||
Konice | 14.09 | 14.10 | |||
Jesenec | 14.14 | 14.14 | |||
Dzbel | 14.17 | 14.18 | 3 | ||
Šubířov | 14.23 | 14.23 | |||
Nectava | 14.29 | 14.29 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci