Os 24586 | |
Řazení vlaku: 801 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Lednice | 16.13 | 0.00 | |||
Břeclav | 0.00 | 15.50 | 1A | ||
Boří les | 15.54 | 15.55 | 1 | ||
Poštorná | 15.58 | 16.01 | 2 | ||
Charvátská Nová Ves | 16.04 | 16.04 | |||
Lednice rybníky | 16.10 | 16.10 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci