Os 24585 | |
Řazení vlaku: 801 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Břeclav | 15.04 | 0.00 | 1A | ||
Lednice | 0.00 | 14.40 | |||
Lednice rybníky | 14.43 | 14.43 | |||
Charvátská Nová Ves | 14.49 | 14.49 | |||
Poštorná | 14.51 | 14.52 | 2 | ||
Boří les | 14.56 | 15.00 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci