Os 2411 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Ústí nad Labem-Střekov | 16.41 | 0.00 | 1 | ||
Děčín hlavní nádraží | 0.00 | 16.02 | 3 | ||
Děčín východ | 16.06 | 16.07 | 1 hor. | ||
Děčín-Staré Město | 16.11 | 16.11 | |||
Křešice u Děčína | 16.13 | 16.13 | |||
Boletice nad Labem | 16.16 | 16.17 | 3 | ||
Těchlovice | 16.21 | 16.21 | |||
Malé Březno nad Labem | 16.26 | 16.26 | |||
Velké Březno | 16.29 | 16.30 | 2 | ||
Valtířov | 16.32 | 16.33 | |||
Svádov | 16.35 | 16.36 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci