Os 2403 | |
Řazení vlaku: 810 + Btax780 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Ústí nad Labem-Střekov | 6.41 | 0.00 | 1 | ||
Děčín hlavní nádraží | 0.00 | 6.02 | 3 | ||
Děčín východ | 6.06 | 6.07 | 1 hor. | ||
Děčín-Staré Město | 6.11 | 6.11 | |||
Křešice u Děčína | 6.13 | 6.13 | |||
Boletice nad Labem | 6.16 | 6.17 | 3 | ||
Těchlovice | 6.21 | 6.21 | |||
Malé Březno nad Labem | 6.26 | 6.26 | |||
Velké Březno | 6.29 | 6.30 | 2 | ||
Valtířov | 6.32 | 6.33 | |||
Svádov | 6.35 | 6.36 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci