Os 23661 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Zlaté Hory | 12.32 | 0.00 | 2 | ||
Jeseník | 0.00 | 11.50 | 3 | ||
Česká Ves | 11.54 | 11.54 | |||
Česká Ves bazén | 11.56 | 11.56 | |||
Písečná | 12.02 | 12.02 | 3 | ||
Hradec-Nová Ves | 12.04 | 12.04 | |||
Mikulovice | 12.09 | 12.17 | 2 | ||
Ondřejovice | 12.24 | 12.24 | |||
Ondřejovice zastávka | 12.26 | 12.26 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci