Os 2333 | |
Řazení vlaku: 163 + Bdt279 + Bt283 + Bdt279 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Roudnice nad Labem | 6.22 | 0.00 | 1/3 | ||
Děčín hlavní nádraží | 0.00 | 5.03 | 2 | ||
Vilsnice | 5.06 | 5.07 | |||
Choratice | 5.09 | 5.10 | |||
Dobkovice | 5.11 | 5.12 | |||
Povrly-Roztoky | 5.15 | 5.15 | |||
Povrly | 5.18 | 5.19 | 1/2 | ||
Neštědice | 5.20 | 5.21 | |||
Mojžíř | 5.22 | 5.23 | |||
Neštěmice | 5.24 | 5.25 | |||
Ústí nad Labem sever | 5.27 | 5.27 | 1 | ||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 5.30 | 5.32 | 3 | ||
Dolní Zálezly | 5.39 | 5.39 | |||
Prackovice nad Labem | 5.42 | 5.43 | 1/2 | ||
Litochovice nad Labem | 5.45 | 5.45 | |||
Malé Žernoseky | 5.48 | 5.48 | |||
Lovosice město | 5.50 | 5.51 | |||
Lovosice | 5.53 | 6.00 | 3 | ||
Lukavec | 6.03 | 6.03 | |||
Nové Kopisty | 6.05 | 6.05 | |||
Bohušovice nad Ohří | 6.07 | 6.08 | 2 | ||
Hrdly | 6.10 | 6.10 | |||
Oleško | 6.12 | 6.13 | |||
Hrobce | 6.15 | 6.16 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci