Os 2321 | |
Řazení vlaku: 2x471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha Masarykovo nádraží | 21.20 | 0.00 | III./5 | ||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 0.00 | 19.04 | 2 | ||
Dolní Zálezly | 19.11 | 19.11 | |||
Prackovice nad Labem | 19.15 | 19.15 | 1/2 | ||
Litochovice nad Labem | 19.17 | 19.17 | |||
Malé Žernoseky | 19.20 | 19.20 | |||
Lovosice město | 19.23 | 19.23 | |||
Lovosice | 19.25 | 19.32 | 3 | ||
Lukavec | 19.35 | 19.35 | |||
Nové Kopisty | 19.37 | 19.37 | |||
Bohušovice nad Ohří | 19.39 | 19.40 | 2 | ||
Hrdly | 19.42 | 19.42 | |||
Oleško | 19.44 | 19.44 | |||
Hrobce | 19.47 | 19.48 | 2 | ||
Roudnice nad Labem | 19.53 | 19.54 | 1/3 | ||
Dobříň | 19.56 | 19.56 | |||
Záluží | 19.59 | 19.59 | |||
Hněvice | 20.02 | 20.03 | 2 | ||
Horní Počaply | 20.06 | 20.06 | |||
Dolní Beřkovice | 20.10 | 20.11 | 2 | ||
Cítov | 20.14 | 20.14 | |||
Vraňany | 20.18 | 20.18 | 2 | ||
Mlčechvosty | 20.21 | 20.21 | |||
Nové Ouholice | 20.24 | 20.24 | |||
Nelahozeves | 20.26 | 20.27 | 2 | ||
Nelahozeves zámek | 20.29 | 20.30 | |||
Kralupy nad Vltavou | 20.34 | 20.44 | 3 | ||
Dolany nad Vltavou | 20.47 | 20.47 | |||
Libčice nad Vltavou | 0.00 | 20.51 | 1/2 | ||
Libčice nad Vltavou-Letky | 20.53 | 20.53 | |||
Řež | 20.55 | 20.55 | |||
Úholičky | 20.57 | 20.57 | |||
Roztoky-Žalov | 20.59 | 20.59 | |||
Roztoky u Prahy | 0.00 | 21.04 | 1/3 | ||
Praha-Sedlec | 21.07 | 21.07 | |||
Praha-Bubeneč | 0.00 | 21.11 | 2 | ||
Praha-Holešovice zastávka | 21.14 | 21.15 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci