Os 2318 | |
Řazení vlaku: 452 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 17.50 | 0.00 | 2 | ||
Praha Masarykovo nádraží | 0.00 | 15.37 | III./5 | ||
Praha-Holešovice zastávka | 15.41 | 15.41 | |||
Praha-Bubeneč | 0.00 | 15.46 | 3 | ||
Praha-Sedlec | 15.49 | 15.49 | |||
Roztoky u Prahy | 0.00 | 15.53 | 2 | ||
Roztoky-Žalov | 15.56 | 15.56 | |||
Úholičky | 15.58 | 15.58 | |||
Řež | 16.00 | 16.00 | |||
Libčice nad Vltavou-Letky | 16.03 | 16.03 | |||
Libčice nad Vltavou | 0.00 | 16.06 | 2 | ||
Dolany nad Vltavou | 16.09 | 16.09 | |||
Kralupy nad Vltavou | 16.13 | 16.19 | |||
Nelahozeves zámek | 16.22 | 16.22 | |||
Nelahozeves | 16.25 | 16.25 | 1/3 | ||
Nové Ouholice | 16.27 | 16.27 | |||
Mlčechvosty | 16.31 | 16.31 | |||
Vraňany | 16.34 | 16.34 | 1/2 | ||
Cítov | 16.38 | 16.38 | |||
Dolní Beřkovice | 16.41 | 16.42 | 1/3 | ||
Horní Počaply | 16.46 | 16.46 | |||
Hněvice | 16.50 | 16.51 | 1/3 | ||
Záluží | 16.54 | 16.54 | |||
Dobříň | 16.57 | 16.57 | |||
Roudnice nad Labem | 17.01 | 17.02 | 2 | ||
Hrobce | 17.06 | 17.06 | 1/2 | ||
Oleško | 17.09 | 17.09 | |||
Hrdly | 17.11 | 17.11 | |||
Bohušovice nad Ohří | 17.13 | 17.13 | 1/3 | ||
Nové Kopisty | 17.15 | 17.15 | |||
Lukavec | 17.18 | 17.18 | |||
Lovosice | 17.21 | 17.27 | 2 | ||
Lovosice město | 17.28 | 17.28 | |||
Malé Žernoseky | 17.32 | 17.32 | |||
Litochovice nad Labem | 17.35 | 17.35 | |||
Prackovice nad Labem | 17.38 | 17.38 | 2 | ||
Dolní Zálezly | 17.41 | 17.41 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci