Os 20207 | |
Řazení vlaku: 810 + Btax780 + 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Hradec Králové hlavní nádraží | 23.24 | 0.00 | 2 | ||
Solnice | 0.00 | 22.18 | 1 | ||
Rychnov nad Kněžnou zastávka | 22.26 | 22.26 | |||
Rychnov nad Kněžnou | 22.28 | 22.29 | 2 | ||
Slemeno | 22.34 | 22.34 | |||
Synkov | 22.37 | 22.37 | |||
Častolovice zastávka | 22.40 | 22.40 | |||
Častolovice | 22.43 | 22.48 | 2 | ||
Čestice | 22.50 | 22.50 | |||
Lípa nad Orlicí | 22.54 | 22.54 | |||
Týniště nad Orlicí | 22.57 | 23.00 | 4 | ||
Třebechovice pod Orebem | 23.08 | 23.09 | 2 | ||
Hradec Králové-Slezské Předměstí | 23.18 | 23.18 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci