..: Trasa vlaku Os 20202 - JŘ 2008 :..
Os 20202
Řazení vlaku: 810 + Btax780  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Solnice  15.09 0.00 2
  Týniště nad Orlicí  0.00 14.32 3
  Lípa nad Orlicí  14.35 14.35  
  Čestice  14.39 14.39  
  Častolovice  14.42 14.44 2
  Častolovice zastávka  14.46 14.46  
  Synkov  14.50 14.50  
  Slemeno  14.53 14.53  
  Rychnov nad Kněžnou  14.58 14.59 2
  Rychnov nad Kněžnou zastávka  15.01 15.01  



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster