Os 20015 | |
Řazení vlaku: 810 + Btax780 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Štíty | 18.22 | 0.00 | 2 | ||
Letohrad | 0.00 | 16.59 | 3 | ||
Verměřovice | 17.05 | 17.05 | |||
Jablonné nad Orlicí | 17.11 | 17.14 | 3 | ||
Jamné nad Orlicí | 17.17 | 17.17 | |||
Těchonín | 17.23 | 17.24 | 2 | ||
Mladkov | 17.29 | 17.29 | |||
Lichkov | 17.34 | 17.36 | 2 | ||
Dolní Lipka | 17.42 | 17.53 | 2 | ||
Králíky zastávka | 17.56 | 17.56 | |||
Králíky | 17.59 | 18.00 | 2 | ||
Dolní Orlice | 18.02 | 18.02 | |||
Červená Voda | 18.06 | 18.07 | 2 | ||
Moravský Karlov | 18.10 | 18.10 | |||
Bílá Voda | 18.12 | 18.12 | |||
Mlýnický Dvůr | 18.15 | 18.15 | |||
Heroltice | 18.18 | 18.18 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci