Os 19914 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Beroun | 17.55 | 0.00 | 1 | ||
Praha-Smíchov | 0.00 | 17.06 | 3 | ||
Praha-Hlubočepy | 17.11 | 17.11 | |||
Praha-Holyně | 17.15 | 17.15 | |||
Praha-Řeporyje | 17.19 | 17.19 | 2 | ||
Zbuzany | 17.23 | 17.23 | |||
Rudná u Prahy | 17.27 | 17.28 | 4 | ||
Nučice | 17.32 | 17.33 | 2 | ||
Nučice zastávka | 17.35 | 17.35 | |||
Loděnice | 17.41 | 17.41 | 2 | ||
Vráž u Berouna | 17.46 | 17.46 | 2 | ||
Beroun-Závodí | 17.51 | 17.52 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci