Sp 1976 | |
Řazení vlaku: 363 + B249 + 2xBdmtee281 + Bdmtee275 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Česká Třebová | 20.56 | 0.00 | 3 | ||
Brno hlavní nádraží | 0.00 | 19.46 | II | ||
Blansko | 20.07 | 20.09 | 1/2 | ||
Skalice nad Svitavou | 20.19 | 20.19 | 2 | ||
Letovice | 20.25 | 20.25 | 3 | ||
Moravská Chrastová | 20.32 | 20.32 | |||
Březová nad Svitavou | 20.34 | 20.34 | 2 | ||
Svitavy | 20.44 | 20.45 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci