Sp 1956 | |
Řazení vlaku: 854 + Btn750 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Hradec Králové hlavní nádraží | 14.53 | 0.00 | 2 | ||
Letohrad | 0.00 | 13.32 | 3 | ||
Lukavice v Čechách | 13.35 | 13.36 | |||
Žamberk | 13.41 | 13.42 | 3 | ||
Bohousová | 13.49 | 13.49 | |||
Litice nad Orlicí | 13.52 | 13.53 | 2 | ||
Sopotnice | 13.57 | 13.57 | |||
Potštejn | 14.01 | 14.02 | 2 | ||
Záměl | 14.05 | 14.05 | |||
Doudleby nad Orlicí | 14.09 | 14.10 | 5 | ||
Kostelec nad Orlicí město | 14.14 | 14.15 | |||
Častolovice | 14.18 | 14.19 | 3 | ||
Čestice | 14.21 | 14.22 | |||
Týniště nad Orlicí | 14.28 | 14.32 | 2 | ||
Třebechovice pod Orebem | 14.39 | 14.40 | 3 | ||
Hradec Králové-Slezské Předměstí | 14.48 | 14.48 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci