Sp 1955 | |
Řazení vlaku: 754 + A151 + BDs450 + 2xBp282 + 2xB249 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Letohrad | 14.28 | 0.00 | 3 | ||
Hradec Králové hlavní nádraží | 0.00 | 13.05 | 2 | ||
Hradec Králové-Slezské Předměstí | 13.10 | 13.11 | 2 | ||
Třebechovice pod Orebem | 13.18 | 13.19 | 3 | ||
Týniště nad Orlicí | 13.27 | 13.31 | 2 | ||
Čestice | 13.37 | 13.37 | |||
Častolovice | 13.40 | 13.41 | 4 | ||
Kostelec nad Orlicí město | 13.44 | 13.45 | |||
Doudleby nad Orlicí | 13.50 | 13.51 | 4 | ||
Potštejn | 13.57 | 14.03 | 3 | ||
Litice nad Orlicí | 14.09 | 14.10 | 3 | ||
Bohousová | 14.13 | 14.13 | |||
Žamberk | 14.20 | 14.21 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci