Os 19322 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Kouřim | 22.48 | 0.00 | 2 | ||
Pečky | 0.00 | 22.12 | 3 | ||
Radim | 22.17 | 22.17 | |||
Chotutice | 22.19 | 22.19 | |||
Chroustov | 22.22 | 22.22 | |||
Vrbčany | 22.26 | 22.26 | |||
Plaňany | 22.30 | 22.30 | 3 | ||
Plaňany zastávka | 22.32 | 22.32 | |||
Žabonosy | 22.34 | 22.34 | |||
Zalešany | 22.37 | 22.37 | |||
Bošice | 22.41 | 22.42 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci