Sp 1906 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha-Holešovice | 7.06 | 0.00 | 3 | ||
Nymburk hlavní nádraží | 0.00 | 6.04 | 2 | ||
Nymburk město | 6.07 | 6.08 | 1/2 | ||
Hořátev | 6.12 | 6.12 | |||
Sadská | 6.16 | 6.17 | 2 | ||
Ahr Třebestovice | 6.19 | 6.20 | |||
Poříčany | 6.24 | 6.25 | 2 | ||
Český Brod | 6.29 | 6.30 | 3 | ||
Úvaly | 6.37 | 6.38 | 2 | ||
Praha-Klánovice | 6.41 | 6.42 | |||
Praha-Běchovice | 6.46 | 6.46 | 2 | ||
Praha-Dolní Počernice | 6.50 | 6.50 | |||
Praha-Kyje | 6.53 | 6.54 | |||
Praha-Libeň | 6.58 | 7.00 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci