Os 19047 | |
Řazení vlaku: 810 + Btax780 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Dobříš | 18.33 | 0.00 | 2 | ||
Vrané nad Vltavou | 0.00 | 17.34 | 2 | ||
Skochovice | 17.37 | 17.37 | |||
Měchenice | 17.40 | 17.40 | 2 | ||
Klínec | 17.46 | 17.46 | |||
Bojov | 17.51 | 17.51 | |||
Bojanovice | 17.54 | 17.54 | |||
Čisovice | 17.59 | 18.00 | 2 | ||
Rymaně | 18.06 | 18.06 | |||
Mníšek pod Brdy | 18.09 | 18.09 | 2 | ||
Nová Ves pod Pleší | 18.15 | 18.15 | |||
Malá Hraštice | 18.20 | 18.20 | |||
Mokrovraty | 18.25 | 18.25 | |||
Stará Huť | 18.31 | 18.31 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci