..: Trasa vlaku Os 19011 - JŘ 2008 :..
Os 19011
Řazení vlaku: 714 + BDtax782 + 2xBtax780  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Dobříš  18.21 0.00 2
  Praha-Vršovice  0.00 16.30 3
  Praha-Krč  16.37 16.38 2/2
  Praha-Braník  16.42 16.43 3
  Praha-Modřany zastávka  16.47 16.47  
  Praha-Komořany  16.50 16.50  
  Praha-Zbraslav  16.54 16.55 3
  Dolní Břežany-Jarov  16.59 16.59  
  Vrané nad Vltavou  17.04 17.05 2
  Skochovice  17.07 17.07  
  Měchenice  17.11 17.23 2
  Klínec  17.29 17.29  
  Bojov  17.33 17.34  
  Bojanovice  17.37 17.37  
  Čisovice  17.42 17.42 2
  Rymaně  17.48 17.48  
  Mníšek pod Brdy  17.51 17.56 2
  Nová Ves pod Pleší  18.02 18.02  
  Malá Hraštice  18.07 18.07  
  Mokrovraty  18.12 18.12  
  Stará Huť  18.18 18.18  



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster