Sp 1862 | |
Řazení vlaku: 854 + Btn750 + 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Chlumec nad Cidlinou | 8.26 | 0.00 | |||
Trutnov hlavní nádraží | 0.00 | 6.16 | 4 | ||
Pilníkov | 6.25 | 6.25 | 3 | ||
Hostinné | 6.33 | 6.34 | 4 | ||
Hostinné město | 6.36 | 6.36 | |||
Klášterská Lhota | 6.41 | 6.42 | |||
Kunčice nad Labem | 6.46 | 6.47 | 4 | ||
Horní Branná | 6.51 | 6.51 | |||
Martinice v Krkonoších | 6.57 | 7.01 | 3 | ||
Roztoky u Jilemnice | 7.07 | 7.07 | 2 | ||
Tample | 7.10 | 7.11 | |||
Bělá u Staré Paky zastávka | 7.13 | 7.14 | |||
Stará Paka | 7.19 | 7.30 | |||
Nová Paka město | 7.34 | 7.35 | |||
Lázně Bělohrad | 7.46 | 7.47 | 2 | ||
Ostroměř | 7.57 | 8.00 | 4 | ||
Ohnišťany | 8.05 | 8.05 | |||
Smidary | 8.09 | 8.10 | 3 | ||
Nový Bydžov | 8.15 | 8.17 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci