Sp 1847 „Jizera“ | |
Řazení vlaku: 854 + Bdtn756 + Btn750 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha-Vršovice | 17.37 | 0.00 | 1 | ||
Turnov | 0.00 | 15.30 | 3/4 | ||
Březina nad Jizerou | 15.38 | 15.39 | |||
Mnichovo Hradiště | 15.44 | 15.45 | 2 | ||
Bakov nad Jizerou město | 15.51 | 15.51 | |||
Bakov nad Jizerou | 15.54 | 15.54 | 3 | ||
Mladá Boleslav hlavní nádraží | 16.04 | 16.05 | 4 | ||
Chotětov | 16.17 | 16.21 | 2 | ||
Kropáčova Vrutice | 16.30 | 16.31 | 2 | ||
Byšice | 16.38 | 16.40 | 2 | ||
Všetaty | 16.43 | 16.44 | 1/1 | ||
Neratovice | 16.50 | 16.51 | 3 | ||
Praha-Čakovice | 17.05 | 17.05 | 2 | ||
Praha-Vysočany | 17.18 | 17.21 | 2/1 | ||
Praha hlavní nádraží | 17.30 | 17.30 | 5 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci