Sp 1835 „Sázava“ | |
Řazení vlaku: 141 + 3xBmto292 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Zruč nad Sázavou | 11.12 | 0.00 | 3 | ||
Praha-Smíchov | 0.00 | 8.29 | 2 | ||
Praha-Vršovice | 8.36 | 8.42 | 3 | ||
Praha-Strašnice zastávka | 8.45 | 8.46 | |||
Praha-Hostivař | 8.50 | 8.51 | 3 | ||
Čerčany | 9.20 | 9.26 | 1 | ||
Lštění | 9.29 | 9.29 | |||
Zlenice | 9.32 | 9.32 | |||
Hvězdonice | 9.37 | 9.38 | 2 | ||
Chocerady | 9.42 | 9.42 | |||
Vlkovec | 9.44 | 9.44 | |||
Samechov | 9.47 | 9.48 | 2 | ||
Stříbrná Skalice | 9.51 | 9.52 | |||
Plužiny | 9.55 | 9.55 | |||
Sázava zastávka | 9.58 | 9.59 | |||
Sázava | 10.01 | 10.02 | 2 | ||
Samopše | 10.07 | 10.07 | |||
Ledečko | 10.11 | 10.17 | 2 | ||
Rataje nad Sázavou zastávka | 10.20 | 10.20 | |||
Rataje nad Sázavou-Ivaň | 10.22 | 10.22 | |||
Malovidy | 10.26 | 10.26 | |||
Český Šternberk | 10.29 | 10.29 | |||
Český Šternberk zastávka | 10.31 | 10.32 | |||
Soběšín | 10.37 | 10.37 | |||
Vranice | 10.41 | 10.41 | |||
Kácov | 10.47 | 10.48 | 2 | ||
Kácov zastávka | 10.51 | 10.52 | |||
Střechov nad Sázavou | 10.57 | 10.57 | |||
Čížov | 11.01 | 11.01 | |||
Chabeřice | 11.03 | 11.03 | |||
Zruč nad Sázavou zastávka | 11.08 | 11.08 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci