Os 18211 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Číčenice | 17.28 | 0.00 | |||
Týn nad Vltavou | 0.00 | 16.58 | 2 | ||
Bohunice | 17.03 | 17.03 | |||
Temelín | 17.10 | 17.11 | 2 | ||
Lhota pod Horami | 17.16 | 17.16 | |||
Chvalešovice | 17.19 | 17.19 | |||
Záboří u Číčenic | 17.21 | 17.21 | |||
Újezdec u Číčenic | 17.24 | 17.24 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci