Os 18205 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Číčenice | 10.22 | 0.00 | |||
Týn nad Vltavou | 0.00 | 9.52 | 2 | ||
Bohunice | 9.57 | 9.57 | |||
Temelín | 10.04 | 10.05 | 2 | ||
Lhota pod Horami | 10.10 | 10.10 | |||
Chvalešovice | 10.13 | 10.13 | |||
Záboří u Číčenic | 10.15 | 10.15 | |||
Újezdec u Číčenic | 10.18 | 10.18 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci