Os 18117 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Strakonice | 20.48 | 0.00 | 2 | ||
Volary | 0.00 | 18.37 | 2 | ||
Soumarský Most | 18.45 | 18.45 | |||
Lenora zastávka | 18.49 | 18.49 | |||
Lenora | 18.51 | 18.53 | 2 | ||
Zátoň-Boubín | 18.58 | 18.59 | 2 | ||
Zátoň | 19.05 | 19.05 | |||
Horní Vltavice | 19.09 | 19.09 | |||
Kubova Huť | 19.13 | 19.15 | 3 | ||
Lipka | 19.23 | 19.25 | 2 | ||
Vimperk zastávka | 19.34 | 19.35 | |||
Vimperk | 19.40 | 19.48 | 2 | ||
Bohumilice v Čechách | 19.55 | 19.57 | 2 | ||
Bohumilice v Čechách zastávka | 20.00 | 20.00 | |||
Čkyně | 20.03 | 20.07 | 2 | ||
Lčovice | 20.11 | 20.13 | 2 | ||
Malenice nad Volyňkou | 20.17 | 20.17 | |||
Nišovice | 20.24 | 20.24 | |||
Volyně | 20.28 | 20.30 | 2 | ||
Hoštice u Volyně | 20.33 | 20.33 | |||
Strunkovice nad Volyňkou | 20.36 | 20.37 | 2 | ||
Přední Zborovice | 20.40 | 20.40 | |||
Radošovice | 20.43 | 20.43 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci