Os 18111 | |
Řazení vlaku: 810 + BDtax782 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Strakonice | 14.48 | 0.00 | 2 | ||
Volary | 0.00 | 12.37 | 2 | ||
Soumarský Most | 12.45 | 12.45 | |||
Lenora zastávka | 12.49 | 12.49 | |||
Lenora | 12.51 | 12.53 | 2 | ||
Zátoň-Boubín | 12.58 | 12.59 | 2 | ||
Zátoň | 13.05 | 13.05 | |||
Horní Vltavice | 13.09 | 13.09 | |||
Kubova Huť | 13.13 | 13.15 | 3 | ||
Lipka | 13.23 | 13.25 | 2 | ||
Vimperk zastávka | 13.34 | 13.35 | |||
Vimperk | 13.40 | 13.48 | 2 | ||
Bohumilice v Čechách | 13.55 | 13.57 | 2 | ||
Bohumilice v Čechách zastávka | 14.00 | 14.00 | |||
Čkyně | 14.03 | 14.07 | 2 | ||
Lčovice | 14.11 | 14.13 | 2 | ||
Malenice nad Volyňkou | 14.17 | 14.17 | |||
Nišovice | 14.24 | 14.24 | |||
Volyně | 14.28 | 14.30 | 3 | ||
Hoštice u Volyně | 14.33 | 14.33 | |||
Strunkovice nad Volyňkou | 14.36 | 14.37 | 2 | ||
Přední Zborovice | 14.40 | 14.40 | |||
Radošovice | 14.43 | 14.43 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci