Os 18101 | |
Řazení vlaku: 810 + BDtax782 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Strakonice | 6.34 | 0.00 | 2 | ||
Volary | 0.00 | 4.30 | 2 | ||
Soumarský Most | 4.38 | 4.38 | |||
Lenora zastávka | 4.42 | 4.42 | |||
Lenora | 4.44 | 4.47 | 2 | ||
Zátoň-Boubín | 4.52 | 4.53 | 2 | ||
Zátoň | 4.59 | 4.59 | |||
Horní Vltavice | 5.03 | 5.03 | |||
Kubova Huť | 5.07 | 5.08 | 2 | ||
Lipka | 5.15 | 5.17 | 2 | ||
Vimperk zastávka | 5.26 | 5.26 | |||
Vimperk | 5.31 | 5.33 | 2 | ||
Bohumilice v Čechách | 5.40 | 5.41 | 2 | ||
Bohumilice v Čechách zastávka | 5.44 | 5.44 | |||
Čkyně | 5.47 | 5.48 | 2 | ||
Lčovice | 5.53 | 5.58 | 3 | ||
Malenice nad Volyňkou | 6.03 | 6.03 | |||
Nišovice | 6.10 | 6.10 | |||
Volyně | 6.14 | 6.16 | 2 | ||
Hoštice u Volyně | 6.19 | 6.19 | |||
Strunkovice nad Volyňkou | 6.22 | 6.23 | 2 | ||
Přední Zborovice | 6.26 | 6.26 | |||
Radošovice | 6.29 | 6.29 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci