Os 18035 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Číčenice | 9.24 | 0.00 | 1 | ||
Prachatice | 0.00 | 8.41 | 2 | ||
Husinec | 8.46 | 8.47 | 2 | ||
Strunkovice nad Blanicí | 8.53 | 8.54 | 2 | ||
Blanice | 8.57 | 8.57 | |||
Bavorov | 9.03 | 9.05 | 3 | ||
Svinětice | 9.08 | 9.08 | |||
Pražák | 9.13 | 9.13 | |||
Vodňany | 9.17 | 9.18 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci