Vlak 1797 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Kácov | 13.44 | 0.00 | 3 | ||
Praha-Vršovice | 0.00 | 8.44 | 2 | ||
Praha-Braník | 8.56 | 9.07 | 4 | ||
Praha-Zbraslav | 9.19 | 9.20 | 3 | ||
Vrané nad Vltavou | 9.30 | 9.32 | 2 | ||
Davle | 9.43 | 9.50 | 2 | ||
Petrov u Prahy | 9.55 | 9.56 | |||
Luka pod Medníkem | 10.03 | 10.04 | |||
Jílové u Prahy | 10.11 | 10.12 | 3 | ||
Krhanice | 10.24 | 10.25 | 3 | ||
Týnec nad Sázavou | 10.31 | 10.32 | 2 | ||
Čerčany | 10.51 | 12.18 | 3 | ||
Hvězdonice | 12.29 | 12.30 | 2 | ||
Chocerady | 12.34 | 12.35 | |||
Samechov | 12.41 | 12.43 | 2 | ||
Stříbrná Skalice | 12.47 | 12.48 | |||
Sázava | 12.56 | 12.58 | 2 | ||
Ledečko | 13.07 | 13.16 | 4 | ||
Český Šternberk zastávka | 13.28 | 13.30 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci