Os 17925 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Blatná | 9.51 | 0.00 | 3 | ||
Strakonice | 0.00 | 9.08 | 2 | ||
Řepice | 9.13 | 9.13 | |||
Domanice | 9.17 | 9.17 | |||
Radomyšl zastávka | 9.20 | 9.20 | |||
Radomyšl | 9.22 | 9.24 | 1 | ||
Velká Turná | 9.28 | 9.28 | |||
Rojice | 9.30 | 9.30 | |||
Sedlice město | 9.36 | 9.36 | |||
Sedlice | 9.38 | 9.39 | 2 | ||
Mačkov | 9.45 | 9.45 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci